fanfán tulipan
fanfán tulipan

Služby

Uvažujete o zpříjemnění prostředí Vaší kanceláře, společnosti, restaurace, hotelu či jiných veřejných prostor? Rádi Vás osobně navštívíme, poskytneme veškeré informace o našich službách, připravíme nabídku na míru a pomůžeme Vám zrealizovat Vaše představy a vytvořit takové pracovní prostředí, ve kterém se Vaši zaměstnanci i zákazníci budou cítit maximálně příjemně.
Kromě prodeje řezaných a hrnkových květin, Vám nabízíme dárkovou vazbu, větší květinová aranžmá, prodej skla a keramiky, dárkových mýdel a vůní, květinových obalů, či péči o květiny přímo u zákazníka.

 

Nabízíme také zhotovení květinových dekorací určených pro libovolnou příležitost k tématické i sezónní výzdobě interiérů.

• společenské akce: rauty, bankety, veletrhy, přehlídky, firemní prezentace, konference, plesy
• sezónní výzdoba: jaro, léto, podzim, zima,
• tematická výzdoba: Velikonoce, Vánoce, Silvestr, sv. Valentýn, apod.

V případě společenských akcí jako např. rauty, VIP setkání, konference atp., Vám komplexně vypracujeme návrh na květinovou dekoraci s cenovou kalkulací.

Rozvoz květin

Rozvoz květin je služba všestranně využitelná. Květiny od nás doručíme, kam si jen vzpomenete: do hotelů, kanceláří, restaurací, do firem i k Vám domů! Ze zkušenosti ale víme, že je možné naši službu využít i pro jiné příležitosti a to zejména při využití anonymního doručení, kdy adresátka netuší, od koho doručené květiny jsou. Rozvoz květin je zajišťován ochotnými a spolehlivými kurýry. Smuteční květiny a kytice doručíme na místo obřadu, nebo zajistíme donášku pugetu až na místo posledního odpočinku. To využijete např., pokud jste dlouhodobě mimo území ČR. Tuto službu je možné objednat každý všední den do 16:00 s dovezením do 2 hodin od příjmu objednávky.

Poradenství

Při pořizování rostlin je důležité zvážit mnoho faktorů. Naši odborníci Vám pomohou s výběrem nejvhodnějších rostlin pro Váš interiér či exteriér. Správná volba dekorativního obalu je také důležitá, doporučíme Vám obaly, které nejlépe doplní daný prostor.

Květinový servis a údržba

Zajistíme Vám vybavení Vašich kancelářských, obchodních a reprezentačních prostor květinami s pravidelnou údržbou!
Naše komplexní nadstandardní služby zahrnují pravidelné zalévání a hnojení rostlin, odstranění odumřelých částí, kontrolu vlhkosti substrátu, dle potřeby postřik leskem, kontrolu škodlivých činitelů (choroby a škůdci) a jejich odstranění, doplnění substrátu, čištění obalů, tvarování a přemístění rostlin na vhodná stanoviště a další poradenství.
Květiny Vám můžeme také pronajmout např. jen na dobu konání prezentační akce, výstavy nebo jiné společenské akce!
Věříme, že si k nám najdete cestu!
Černý Tulipán je tu pro Vás!

Květinářství Černý Tulipán,

Sokolovská 47/73,

186 00, Praha 8,

 

 

map


Objednávky: +420 727858900

 

info@cernytulipan.cz 

fb-logo - Navštivte náš facebookOtevírací doba

Pondělí - Pátek : 8:00 - 19:00

Sobota - 10:00 - 15:00

fotka

 

spodní kytky